Anasayfa | 3M Karbon Folyo | 3M Araç Kaplama Folyosu | 3M DI-NOC Folyosu | Karbon Uygulamaları | Oto Cam Filmi | İletişim
3M Scotchcal 85 Serisi Araç Kaplama FolyosuYeni çok katmanlı 3M araç kaplama folyosu ile araç filonuzun rengini değiştirirken aynı zamanda mevcut boyayı koruyun !

- Otomobil, taksi, otobüs ve tramvay giydirmeleri için özel kast folyo
- Parlak, mat ve metalitekn oluşan 23 standart renk seçeneği
- Talebe bağlı özel kurumsal renk ürteim olanağı
- Comply Version 3 (Cv3) teknolojisine sahip, benzine dayanıklı yapışkan

3M Scotchcal 85 Serisi Araç Kaplama Folyoları, kendinden renkli parlak mat seçenekleriyle araçlarınız için yüksek kaliteli çözümler sunuyor.

Aracınızı kişiselleştirmek veya kurumsal filonuzun görünümünü yenilemek için 23 standart renk seçeneğinden birini seçmeniz yeterli, 3M' in ayrıca kurumsal renkleriniz için özel renk ürteimi olanağı sunduğu yeni Scotchal 85 Araç Kaplama folyolarının size sağlayacağı pek çok avantaj var:

* Aracın boyasını korur
* Boya ile kıyaslandığında zaman ve bütçe tasarrufu sağlar
* Çiziklerin görünürlüğünü azaltır.
* Düz ve hafif kıvrımlı yüzeylerde kullanıma uygundur
* Comply Version 3 yapışkan teknolojisi sorunsuz ve hızlı uygulama sağlar

Araçlararınızın Boyası İçin Mükemmel Koruma

3M Scotchal 85 Serisi kast folyolar, özel olarak otomobil, taksi, otobüs ve tramvay giydirmeleri için tasarlandı. Yüksek kaliteli bu folyo serisi, çok katmanlı yapısı ve renkli yapışkanı sayesinde koyu renkli ve yüksek kontrastlı yüzeylerde kusursuz kapatıcılık performansı gösterir. Folyonun bu özel yapısı ayrıca, yüzeyde oluşabilecek çiziklerin görünürlüğünü azaltarak mükemmel parlaklık sağlar. Diğer yandan aracın orjinal boyasını koruyarak, aracı elden çıkarmak istediğinizde net defter değerini arttırır.

Kolay Uygulama

Aplikasyon bandı gerektirmeyen 3M Scotchal 85 Serşsş, uygulama maliyetini ve araçlarınızın kaplanma süresini azaltır.Diğer kast folyolarla kıyaslandığında daha kalın olan yapısı, uygulama ve söküm işlemlerinde kolaylık sağlar.

Mikro boyutta hava kanalcıklarına sahip yapışkan (Comply Version 3) özelliği sayesinde uygulama sırasında hava kabarcığı oluşmasını engeller.Basına duyarlı akrilik yapışkanı benzine dayanıklı olmakla beraber, uygulama sırasında ilk aşamada daha zayıf bir tutunma gösterirken, sonraki aşamada daha güçlü bir yapışma sağlayarak uygulamayı daha kolay hale getirir.* Dayanıklılık süresi sonunda sökülebilme özelliğine sahip
* Dış hava koşullarına karlı dayanıklı
* Yüksek basınçlı yıkama ekipmanları ile temizlenebilir.
* Pasta - cila yapılabilir.

Tasarım : GORAL