Anasayfa | 3M Karbon Folyo | 3M Araç Kaplama Folyosu | 3M DI-NOC Folyosu | Karbon Uygulamaları | Oto Cam Filmi | İletişim
online aly?veri?

3M Scotchprint 1080 Serisi Araç Kaplama Folyosu

3M takipçi olmak yerine her zaman yaratıcılığın öncüsü olmuş, aracınız için en özel araç kişileştirme folyosu 3M Scotchprint 1080 Serisi Araç kaplamalarını üretmiştir.

3M Scotchprint 1080 Serisi Araç kaplamaları Aracınızın orijinal boyasının dış etkenlerden korunması, renginin değiştirilmesi, boya hatalarının ve çiziklerin saklanması veya bölgesel renklendirmelerle dekoratif amaçlarla otomobilin dış yüzeyinin seçilen özel renkli 3M folyolarla kaplanma imkanı sunmaktadır.

Renk değiştirme, boya kusurlarını saklama gibi estetik amaçlar dışında folyo ile kaplanan yüzeylerdeki orijinal boya ve vernik UV ışınlarından etkilenerek solmaz ve matlaşmaz, kuş pisliği, asit yağmurları, kar ve yakıcı güneş gibi zararlı dış etkenlere karşı korunur.

3M Scotchprint 1080 Serisi Araç kaplamaları 1. sınıf araç dizaynı, farklı, yaratıcı, güvenilir, mükemmel görünümlü, 3 boyutlu özelliklere sahiptir.

3M’in üstün Controltac ve Comply özellikleri barındıran hava kanalcıklı, 90 micron çift katmanlı kast folyo mukavemeti, patentli üründür.

Kullanım alanları: Aracın boyalı vernikli tüm gövdesi.

Folyolar, tamir görmemiş, orijinal boyanın üzerine uygulandıysa, 3M folyo uuzn zaman süresince aracınızın boyasına ve cilasına hiçbir zarar vermeden korur, garantili olarak zarar vermeden sökülebilir.

3M Scotchprint 1080 Serisi Araç kaplamaları -30°C ile +70°C sıcaklık arasında sorunsuz kullanılabilmektedir.

Özel patentli yapışkanı sayesinde uygulama ve sökme kolaylığı vardır.
Kaplamadan itibaren hava sıcaklığına göre 3-8 haftalık buharlaşma süresi sonrasında el ile cila, parlatma, cilalı yıkama, boya koruma gibi işlemler uygulanabilir.

Folyonuza boya koruma yaptırmanız, folyonuzun daha uzun süre canlı bir renk tonunda kalmasını ve dış etkenlerden azami ölçüde korunmasını sağlayacaktır.

Mat renkli folyolara da boya koruma yapılabilir, ancak parlatma yapılamaz.

Mevcut trafik yönetmelikleri gereğince, aracınıza uygulanacak kaplama, orijinal boyasının renginden farklılık gösteriyorsa, yeni rengini araç ruhsatına işletmeniz gerekmektedir.Karbon kaplama uygulama videolarını görmek için tıklayınız.

3M Di-noc Karbon folyo

Di-Noc serilerini görmek için tıklayınız.

Karbon Folyo

3m scotchal

3m scotchal
dinoc carbon

karbonfolyo

karbon rulo

karbon doku
Tasarım : GORAL